From Here To There 3/4

19. října 2011 v 23:08 | ver.i.nka |  Fictions
Nevím jestli vyluzovat výkřiky nadšení nebo zoufalství. Asi spíše zoufalství...

Autorka: quirke
Pairing: T.O.P./Park Bom (Big Bang/2NE1)
Part 3/4

A kde se to stalo:
Bom už za svůj život pár lidí políbila. Kupříkladu spolužáka z Berklee nebo skladatele na jedné z after-party po předávání hudebních cen. A ve chvíli, kdy ji Seunghyun líbal na krku, s Orionovým pásem zářícím jim nad hlavami jako požehnání, zvažovala Bom pro a proti téhle situace. Zákaz randění, který na ní byl uvalen před jejím připojením se k 2NE1 byla jedna věc, ale ona přece s Seunghyunem nechodí. Byl pro ni jako bratr… Jenže zrovna teď, když byly jeho rty na jejích a ,o bože, vůbec to nebylo jako by ji líbal bratr. A jak pomalu roztávala mezi Seunghyuna a železné zábradlí, který jí bránilo propadnout se do noci, nevzpomínala si na jediný paragraf v její smlouvě, který by výhradně říkal, že nemůže provozovat intimní akt se svými kolegy.

Asi proto, že si Yang Goon myslel, že si tak maximálně můžou předávat vši?

"Je to dobré," mumlal Seunghyun do polibku. Je rajcovní, když se nepokouší být tee-oh-pee nebo něco podobně směšného.
"Je to skvělé," šeptla Bom nazpátek. "Až na to, že mi stojíš na noze."
"Oh… Promiň…"

Klopýtali ze schodů, jeho prsten chycený se v jejich vlasech a její bolest, když se ho pokoušel vymotat. Ale v tu chvíli se všechno zdálo být neuvěřitelně komické a Bom se mohla potrhat smíchy, když Seunghyun zakopl o koberec těsně předtím, než oba vpadli do výtahu, a on ji všude líbá a zase ji stojí na noze…
Bože, takový břídil.
Bom ale v životě nebyla víc vzrušená.

Chaerin s ní trochu soucítí. Ale jen trochu. "Lituješ toho?," ptá se. "Ačkoli já bych řekla, že to je ujeté."
Samozřejmě, že je to ujeté. Bom nikdy na žádného z nich nemyslela takhle. Lidi rádi rozebírají vztah 2NE1 s Big Bang, ale není to, jako by se mezi nimi něco dělo. Bom a Seunghyun spolu vlastně ani mimo práci moc nemluví. Tohle přesně řekne Chaerin, ale ta si jen odfrkne.
"TOP-oppa tě má rád," odpoví ji suše.
"Nemáme vůbec nic společného," prohlašuje Bom. A je to pravda. To, co je spojuje snad nejvíc, jsou banány. Což ji připomíná pokaždé, když se potkají. Vždycky jich spoustu nakoupí, ale nikdy ji je nechce dát. Jen proto, že ví, že má ráda banány. Jeho banány… Ne, to zní prostě špatně.
"Přesně," podotýká Chaerin. "Nemáte nic společného, ale přesto se s tebou snaží neustále navázat kontakt."
"Absolutně netuším, o čem to mluvíš," odpovídá Bom, ale náznak zoufalství se pomalu prodírá do její pevně rozhodnuté hlavy. "Byla to jen jednorázová záležitost."
"Ne, je to tříroční záležitost," opraví ji Chaerin a její výraz je až skoro soucitný. "… Unnie, nesleduješ 2NE1 TV?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 CooleyKATIE33 CooleyKATIE33 | E-mail | Web | 18. února 2012 v 14:50 | Reagovat

It is well known that cash can make people free. But what to do if someone has no money? The one way only is to get the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> and secured loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama