Červen 2010

Pilný student, že...

24. června 2010 v 20:43 | ver.i.nka
SeunJoon
Jakožto každý správný pilný student travím 20 hodin nad skripty. Každý správný pilný student, který si na zkoušku nechá měsíc a pak si na ni vzpomene 5 dnů před termínem. Klasa. Kdyby prozatimní úspěšnost nebyla 5 z 25.... No, to jsou malé věci. A jakožto každý správný pilný student se ve studijní době flákám po facebooku. A dvě skupiny mě opravdu pobavily.
Fanfáry....
"You think asian can´t get any hotter... Until their next single is released and then you think WTF HOW DID YOU GET ANY HOTTER?!"
"When you think you´re good at something, there´s always an asian doing it better..."

A tak já se jdu zase učit...
F(x) - Mr. Boogie (czech subs)

21. června 2010 v 20:13 | ver.i.nka |  Subbed MV´s

This is Seo In Young post

10. června 2010 v 23:29 | ver.i.nka |  WGM - CrownJ & Seo InYoung
Zase by se po nějaké době slušelo zabrousit do světa WGM. A jako ve většině případů se bude jednat o mou nejdražší Seo In Young. Po tuším 10? letech se InYoungie rozloučila se skupinou Jewelry v níž působila a dala se na sólovou dráhu. Není to její první sólové album, ale první, kdy už tady bude opravdu jen sama za sebe. Album "Lov-Elly" vyšlo 1.6. a nese v duchu balad. Pilotní singl se jmenuje "Love is Bitter, Pain's Calling". A witch nám jenom dokazuje, že má opravdu překrásný hlas...Sex in the city 2

7. června 2010 v 18:58 | ver.i.nka |  Co se jinam nevešlo...
"I´m fucking 52 and I will rock this dress!"

SINTC
3. červen jsem měla v diáři označený velkým červeným vykřičníkem. Ne žádné významné výročí se nekonalo. Ani nikdo podstatný neměl narozeniny. Ani já neměla nic dostat. Budiž fakt, že já mám tak na příštích 10 let utrum naprosto se vším.
Nicméně se konala jistá událost, na kterou jsem se sice těšila, byť s mírným despektem, ale kterou jsem si rozhodně nemohla nechat ujít ani za nic. Do českých kin vběhly na svých oblíbených lodičkách od Manola - Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda v druhém filmovém pokračování Sexu ve městě. A já se Sex ve městě miluju. Ne, nemohla jsem si to nechat ujít.

Lolita komplex

3. června 2010 v 22:21 | ver.i.nka |  Co se jinam nevešlo...
Morals
"Jediná zkurvená věc, o který se nedá diskutovat, je, když umělec dostane nápad. Obyčejní smrtelníci nikdy neuhodnou, odkud se to bere. Chtějí systematicky obviňovat moderní umění, že je to jen zkurvená blamáž na všemožnejch úrovních. Výdycky se najdou nějaký zkurvení taxikáři, co mi řeknou: "Jdi si po svejch, kámo!", a na druhý straně jsou pracháči, který by do umění věčně jen strkal rypák. Jako Margaret Thatcherová, která si dovolila změnit oko na portrétu, kteréj ji namaloval Rodrigo Moynigan. Anebo Churchillova žena, která zničila obraz Grahama Sutherlanda, Já pracuju s mrtvolama, a co má bejt? Zpočátku, když jsem fachčil v bristolský márnici, když jsme vytahovali lidský ostatky z formalínovejch kádí, jsem myslel, že si musím navlíkat ty zkurvený gumový rukavice… a jeden mars tam se chechtá, bere to přímo rukama a říká mi: "Hochu, od tohohle žádný bacily nechytneš!" No a bylo to. Já nejsem žádnej zkurvenej sériovej vrah. Ale i kdybych byl, co na to sejde? Pořád bych zavinil míň obětí než ti, co maj v tomhle zkurveným světě skutečnou moc. Až doteď jste mě štvali, ale ve finále seru já vás."

Duncan Piermont, Lolita Komplex