Veronika M. narozena ...

28. dubna 2007 v 22:07 | ver.i.nka |  Behind My Eyes...
21.8.1989 ... Okey, nadpis jsem si tak trochu vypůjčila z jedné knížky ( Matka Davida S. narozeného 3.7.1959 - vřele doporučuji :) Ale abych se vrátila k tématu ... Mám pro vás otázku - čtete horoskopy ?

Věřím tomu, že každý z vás aspoň občas zabloudí v časopisech nebo novinách ke stránce s horoskopy, aby si přečetl, co ho čeká a nemine. Druhá otázka - věříte jim ? Je opravdu možné vyčíst z hvězd, kamenů a nevím čeho všeho budoucnost ? Já osobně tomu moc nevěřím, protože podle nich bych měla na každém prstě deset chlapů, mělo by se ve všem dařit a tak podobně. Realita je bohužel trochu jiná. Ale pak mi jedna moje kamarádka poslala na odkaz na jednu stránku, kde mi po zadání jména, pohlaví, místa a času narození vyjela charakteristika mé osobnosti. Jasně, řekla jsem si za pokus nic nedám, aspoň se pobavím. Jenže ... ono to všechno, no skoro všechno, sedí. Hodně jsem se v těch pár řádcích našla. A jak jsem později zjistila, nebyla jsem jediná...
Může tedy čas a místo našeho narození ovlivnit naši povahu ? Na toto si musíte odpovedět sami... Kopírovat tady celý astroportrét je zbytečné, tak jsem ,,vypíchla´´ ty nejzajímavější, nejdůležitější a nejlépe sedící části ... Jen tak mimochodem ... Ne vše, co se tam píše se mi líbilo ...
Díky laskavosti, upřímnosti a optimismu jste oblíbená ve svém okolí. Dokážete být přátelská, vřelá a nápomocná. Ceníte si vlastností, jako je čest, věrnost a hrdost. Žijete ve svém světě s romantickou představou hrdinství. ( Tak aspoň pro začátek něco pěkného ne :)
Jste ambiciózní a chcete dosáhnout významného společenského postavení. Máte k tomu všechny předpoklady. Jste podnikavá, neuvěřitelně tvůrčí, společenská a průbojná. Chcete vynikat ve všem, co děláte. Jste pravděpodobně egocentrická a dělá vám potíže "být druhá". Chcete, aby se pozornost upírala jenom na vás. ( Tak ty předpoklady nevím jestli mám, ale jinak jo, je to pravda. A poslední dvě věty sedí víc než dobře. Nerada si to přiznávám, ale je to tak. )

Dělá vám zřejmě potíže porozumět svým pocitům a motivům vlastního konání. Stejně tak mnohdy nerozumíte pocitům druhých lidí a nedokážete se přizpůsobit jejich potřebám. ( Omlouvám se tímto všem přátelům pokud máte někdy chuť mě zabít, že některé věci prostě nejsem schopna pochopit .... )
Organizování, zařizování a obhospodařování domácnosti považujete za nudné činnosti a ráda je přenecháváte druhým. Zaměřujete se pouze na velké věci. Zároveň můžete mít strach, že vás okolí nebude dostatečně uznávat a ztratí o vás zájem. Bojíte se být průměrná a pocit zbytečnosti provází pocit méněcennosti. ( Upřímně, kdo má rád jakékoli domácí práce ? :D Dál radši bez komentáře ..... )
Vaše tvořivá mysl, šarm a charisma vás předurčují k úspěchu v celé řadě zaměstnání. Díky své schopnosti upoutat na sebe pozornost, sebejistému vystupování a výmluvnosti byste mohla uspět ve výkonných funkcích velkých podniků nebo v politice. Ráda riskujete a jste hravá. Mohla by z vás být burzovní makléřka, členka výkonného výboru sportovního týmu nebo byste mohla pracovat ve sportovním marketingu. Bude vás jistě přitahovat i showbyznys a svůj dramatický talent byste mohla uplatnit v televizi, divadle nebo u filmu. Vaše tvořivost a touha po nezávislosti by vás mohly inspirovat k založení vlastní firmy. ( To se tak krásně poslouchá :D:D )
V neznámém prostředí se chováte formálně. Jste spíše plachá a projevujete se rezervovaně. Necháváte ostatní, aby mluvili, a mezitím je zkoumáte a hodnotíte. Neujde vám jediný detail. Analytický přístup používáte i v životě. ( Nemusí to tak vypadat, ale je to pravda ... )
Jste manuálně zručná a ráda pracujete s přírodními materiály. ( Já ? A manuálně zručná ? :D:D:D joke roku, já mám přece obě ručičky levé :D )
Je také možné, že to byl především otec, který vám potřebnou podporu nemohla poskytnout. Zřejmě se v rodině příliš nevyskytoval anebo se k vám choval chladně či odměřeně. Cítila jste se tak odmítána a kritizována. ( K tomuhle nevím moc co napsat ... Není to pro mně příjemné téma ... A nerada ho řeším i se svými nejbližšími ... )
To by bylo asi tak vše :) a kdyby vás to náhodou zajímalo ...
http://www.horoskopy-online.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mei Mei | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 13:39 | Reagovat

Ahoj... Koukám, že se už dlouho zajímáš o Asii a především Koreu. Viděla jsem nějaké tvé překlady na youtube, titulky... Například ty od TOPa z BB :) Ale i další. Chci ti za ně nesmírně poděkovat. Jsou úžasné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama