Jak nám vzali peklo ...

24. dubna 2007 v 17:32 | ver.i.nka |  Co se jinam nevešlo...
Jak nám vzali peklo

Tak tenhle článek vyšel v jednom starém čísle Scarabea .. By mě celkem zajímalo v jakém stavu to borka psala :)

Žádný tunel na ke světlu, nic. Myslela jsem si, že po smrti mě čeká ráj, nebo v horším případě očistec. Teď stojím před velkou světelnou tabulí PEKLO ve všech světových jazycích. Zmocnil se mě strach. Pravda, nežila jsem zrovna světsky, ale ve svých nedožitých pětadevadesáti letech už mám přece nrok na jakýsi důstojný odpočinek.

Brána se otevřela a na mě se vyvalil povědomý smrad. Dobře jsem ho znala. Ne nadarmo jsem proseděla celý život v hospodě. Takže pěklo je asi taková obrovská hospoda. To je omyl, vždyť já musím být v Ráji ! Za bránou mě přivítal solidní chlápek v obleku s žíhanou kravtou, který se představil jako Lucifer. Lucifera jsem si sice představovala jinak, ale živí nic neví. V jeho kanceláři jsme probrali mou situaci, načež mě poslal na České oddělení za jistým Paroubkem, který to tam má na povel. Paroubek ... Paroubek ... to mi něco říkalo. Zřejmě to byl nějaký komik, nebo co. Pan Paroubek mi dal vyplnit takový podivný formulář. Po jeho přečtení jsem lehce znervózněla, ale nakonec mi dohodil flekau místního vysoce postaveného úředníka Košťála. Optala jsem se na pracovní dobu. Pan Košťál byl docela milý člověk. Řekl, že za dvě kila jablek a pár kapříků tam nemusím ani chodit.

Následujíccích pár hodin jsem se rozhodla proflíkat v baru. Zakotvila jsem v prvním pajzlu a nestačila se divit. Všichni moji známí, kamarádi i pár členů rodiny už tam na mě čekalo. Nečekala jsem, že se tu jednou sejdeme v tak hojném počtu. Začalo se chlastat. Kam se na to hrabaly pozemské chlastačky! Pivo tam bylo ještě lepší než Radek ! Když jsme byli v nejlepším, rozrazily se dveře. V nich stál dost odporný chlapík v bílém, že prý je snad Anděl Páne, či co, a kecal cosi o naší spáse. Chtěli jsme ho vypískat, jenže za ním se vynořil Lucifer a řekl, že v Pekle je vyčerpána kapacita, naopak v Ráji mají zase málo lidí, a tak jsme byli vybrání k přesunu tam nahoru.

Odpor byl zbytečný. Ti divní blonďáčci se usmívali jako idioti a mleli furt něco o tom, jak nám budou odpuštěny všechny hříchy. Teď už je prý konec muk pekelných. Pokusili jsme se ucpat ten světelný tunel, ale ti magoři nás tam stejně protlačili. Když sjme poprvé spatřili Ráj, svalili jsme se smíchem na zem. Pohled na přiblble se usmívající naháče pobíhající po rozkvetlé louce byl víc než komický. Jakmile jsme se trochu uklidnili, optali jsme se, kde je tu hospoda. Andělé se opět jen hloupě usmáli a řekli, že hospody k radovánkám nepotřebujeme. Zorganizovali jsme menší protest, jelikož nejsme žádní exhibicionisti, abychom tu lítali nazí. Vše zachránilo marihuanové pole, které marně bránil ostnatý drát.

Teď už lítáme taky nazí po rozkvetlé louce a s nostalgiií pozorujeme nově příchozí ptající se po hospodě. Ráj není tak špatný, když vám krví koluje THC. tenhle podraz ale stejně Luciferovi nikdy nezapomenem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sushi-chan sushi-chan | Web | 9. února 2008 v 20:44 | Reagovat

ježisssXDXD no tak jo no...

2 Rastamama Rastamama | 19. února 2008 v 20:12 | Reagovat

eee.tak to je big kravina.....no to ani není možný co ti lidi dneska všechno nevymyslej*kroutí nevěřícně hlavou a říká si jaká to mentalita*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama